Obrábění profilů

Společnost United Cast Bar nabízí různé služby dodávek strojově opracovaných litin do Vašeho závodu. Předem obrobený materiál šetří Váš cenný čas při výrobě, eliminuje odpad z výroby a umožňuje Vám zaměřit se na ty prvky jakosti, které jsou nejdůležitější. Naše slévárny a blízká distribuční střediska nabízejí několik možností obrábění:

  • Řezání

SAW_rings small Podélné řezání na požadovanou délku v množství již od jednoho kusu, až po objemné dávky připravené ke vstupu do Vašeho výrobního stroje.

  • Soustružení

Soustružení kruhových tyčí na přesný, požadovaný průměr v případě, že běžně dostupné rozměry profilů nebo povrchová úprava nesplní Váš požadavek.

single head milling small

  • Frézování

Jednostranné nebo frézování všech stran čtyřhranných nebo obdélníkových tyčí na požadovaný rozměr s povolenou odchylkou. V kombinaci s řezáním dodáváme k dalšímu zpracování u Vás šestistranné bloky třískově obrobené.

  • Loupání

Loupání zoxidované povrchové vrstvy u odlévané tyče pro snadný a nepřetržitý chod Vašich výrobních automatů.

  • Vrtání

boring small 2 Podélné vrtání až do hloubky 1000 mm pomocí vrtáku s jednoduchou hlavou nebo s využitím jádrového vrtu u větších vnitřních dutin. Ve spojení s odlitým a vysoustruženým povrchem je vrtání ideální pro polotovary trubek dodávané k dalšímu zpracování u Vás.